Tev Ambalaj – Kırtasiye Ürünleri

Ödeme ve Teslimat

1.Kargo ve Sevkiyat Güvencesi:

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 

2.Sevkiyat:

Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik:

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme:

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak gönderilecek olup  kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

Kargo Ücreti:

tevambalaj.com.tr’den vereceğiniz alışverişlerinizde kargo ücreti belirlenen kıstaslarda alınacaktır. Kargo Gönderimi tevambalaj.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından Mng kargo  ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin kargodan teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında kargo personeline tutanak tutturunuz. Taşıma sırasında oluşan hasarlardan tevambalaj sorumlu değildir.

 Ödeme Sistemi:

Web sitemizde ;
1-Kredi Kartı ile ödeme
2-Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

*Kredi kartı ile ödeme seçeneği web sitemiz sistemi üzerinden güvenli ödeme (ssl) sistemleri garantisinde gerçekleşmektedir.

*Ödeme seçeneği, havale olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın tevambalaj’a ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping